Навчання нанесення декоративних покриттів

Майстер-клас від нашого спеціаліста по нанесенню фарби

Від дотримання технології нанесення фарби залежить якість фінального результату. А про технологію фарбування Dialcolor краще за наших майстрів ніхто не розповість. Та що там з розповідями... Історіями ж стіну не пофарбувати.

Тому ми пропонуємо ґрунтовне навчання під час майстер-класу від нашого спеціаліста. Ви можете замовити майстер-клас у будь-який зручний для вас час. Звісно, ми не пропонуємо навчання на маляра, проте гарантуємо, що власними руками ви зможете в найближчому майбутньому творити шедеври в інтер’єрі та екстер’єрі з Dialcolor. Навчимо вас філігранно працювати з фарбою, щоб використовувати на повну її потенціал та переваги.

При купівлі мультикольорової фарби Dialcolor Trimetal – майстер-клас БЕЗКОШТОВНО!

Технологія нанесення Dialcolor

Фарба обов’язково наноситься на попередньо підготовлену, суху та чисту поверхню. Технологія нанесення доволі проста, хоча і вимагає дотримання правил. Саме тому перед роботою потрібно провести навчання по способам нанесення декоративних покриттів.

Dialcolor наноситься в один-два шари. Потрібно нанести 1-й шар до рівномірного покриття поверхні. Після висихання повторити нанесення, до повного покриття. Вже через 6 годин при температурі 20°C та відносній вологості повітря 60 % відбувається висихання фарби, а для затвердіння та наступного нанесення потрібно лиш 15 годин.

Наносити фарбу потрібно за допомогою спеціалізованого компресора – пульверизатора низького тиску (Low pressure) із зовнішнім розпиленням, мінімальний діаметр насадки – 2,5 мм. Відстань нанесення складає 30 – 40 см.

Фарба потребує розведення водою! Змішувати необхідно виключно вручну та в жодному разі не використовувати для змішування механічні пристрої.

Записатися на урок по фарбуванню стін

Безкоштовний майстер-клас доступний для всіх після покупки мультикольорової фарби Dialcolor.

Але записатися на урок по фарбуванню стін Dialcolor може кожен, хто бажає навчитися майстерності роботи з фарбою та власноруч зробити чудовий ремонт.

Замовити
Фарбу
Послугу
Компресор

Залиште ваші контакти, і ми зв’яжемося з вами!